- Slaviša Pavlović Urednik
- Privreda
- Pregleda: 3756
Prvo dionica Mahovljani-Drugovići, a onda Kladari-Doboj
Do kraja ljeta trebalo bi da bude pušteno u saobraćaj prvih desetak kilometara druge dionice autoputa “9. januar” Banjaluka – Doboj na pravcu od petlje “Mahovljani” do laktaškog sela Drugovići, rečeno je u Javnom preduzeću “Autoputevi Republike Srpske”.

