- Slaviša Pavlović Urednik
- Privreda
- Pregleda: 1727
DOBOJ: Gubitak „Željeznica RS“ u 2015. premašio 25 miliona KM
„Željeznice Republike Srpske“ prošlu godinu su završili sa gubitkom od 25,1 miliona maraka što je 42 odsto veći minus od planiranog. Akumulirani gubitak iznosio je 43,2 miliona maraka.

