VRIJEME: Pretežno oblačno, u Hercegovini kiša

VRIJEME: Pretežno oblačno, u Hercegovini kiša

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti pretežno oblačno vrijeme sa kišom u Hercegovini i maksimalnom temperaturom od 11 do 16 stepeni Celzijusovih.

Prije podne će biti umjereno do pretežno oblačno sa sunčanim periodima i kišom povremeno, dok će na istoku i sjeveru biti sunčanije, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

U Hercegovini će tokom većeg dijela dana biti oblačno sa kišom. Padavinska zona će se tokom dana izmještati sjevernije, te zahvatiti većinu krajeva. Najmanje padavina očekuje se na sjeveroistoku.

Duvaće slab do umjeren vjetar promjenljivog smjera, popodne južni, u Hercegovini jugo, na momente pojačan.

U većini predjela jutros je pretežno oblačno vrijeme. Kiša pada u Hercegovini i ponegdje u centralnim i sjeverozapadnim područjima BiH, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 8.00 časova: Sokolac jedan, Čemerno dva, Višegrad, Gacko i Gradačac tri, Bijeljina, Zvornik, Mrkonjić Grad i Ivan Sedlo četiri, Banjaluka i Tuzla pet, Bileća, Sarajevo i Zenica šest, Doboj i Livno sedam, Mostar osam, te Neum 11 stepeni Celzijusovih.  

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

@Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Obilježene 34 godine od Petrovdanske bitke
Što to činiš sebi, pa SNSD ulaže 40miliona ove godine u Ozren. Put bolji nego preko Zlatibora, hotel...
Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Obilježene 34 godine od Petrovdanske bitke
Pa sta je problem u rudarenju steta sto ja nemam sta prodat a ko ima nek prodaje
SNSD OZREN je postavio/la komentar u DOBOJ: Obilježene 34 godine od Petrovdanske bitke
Naravno da SNSD vodi brigu o Ozrenu.. Pitanje dana je kada će zvanično biti proglašen Nacionalnim pa...
Dom penzionera kao javna ustanova je prijeka potreba za ovaj grad i penzionere. Znamo da populacija ...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info