VRIJEME: Oblačno sa padavinama

VRIJEME: Oblačno sa padavinama

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti pretežno oblačno vrijeme, u nižim predjelima sa slabom kišom, a u višim sa snijegom.

Ponegdje u nižim krajevima na jugozapadu i istoku kiša će brzo preći u susnježicu i snijeg uz formiranje i povećanje snježnog pokrivača, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Popodne padavine će slabiti u većini predjela, sem na istoku i jugu, a uveče se očekuje djelimično raslojavanje oblačnosti.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjeverni do sjeveroistočni, na udare pojačan, a u Hercegovini umjerena na udare i jaka bura.

Najviša temperatura vazduha biće od jedan do šest, na jugu do 12 stepeni Celzijusovih.

Temperatura vazduha izmjerena u 7.00 časova: Bjelašnica minus osam, Han Pijesak minus dva, Kalinovik, Kneževo minus jedan, Sokolac, Drinić nula, Mrakovica, Bugojno jedan, Gacko, Srebrenica, Šipovo dva, Ribnik, Srbac, Jajce, Livno, Tuzla, Zenica tri, Bijeljina, Banjaluka, Višegrad, Novi Grad, Rudo, Bihać, Sanski Most četiri, Prijedor, Doboj, Foča pet, Bileća sedam, Trebinje, Široki Brijeg osam, Mostar devet stepeni Celzijusovih.

Na Han Pijesku jutros su izmjerena 24 centimetra snijega, u Kneževu tri, Kalinoviku dva centimetra. 

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

@skoro pa SVI na ovoj temi je postavio/la komentar u DOBOJ: Učenici četiri srednje škole obilježIće sutra praznik
A može li bez spominjanja građana, naših sugrađana i drugih etničkih i religijskih pripadnosti u neg...
Po ko zna koji put popravljeno, po ko zna koji put devastirano. I nikada se neće pronaći počinioci. ...
Čuj – „naredno“... A do sada se kroz prste gledalo?
Nikog nisam spomenuo u negativnom kontekstu ni sa jedne etničke grupe ni političke pripadnosti. Samo...
Nesposobni da se pozabave nevaspitanom i bahatom djecom koja uništavaju igralište.Kako onda da očeku...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info