- Slaviša Pavlović Urednik
- Politika
- Pregleda: 2810
DOBOJ: Sredstava za Bolnicu povučena na insistiranje SNSD
Odbornici Skupštine grada usvojili su na današnjem zasjedanju odluku o angažovanju 118.320 KM na ime isplate duga po potrošnji vode dobojskoj Bolnici “Sveti apostol Luka”, čime je stavljena van snage odluka o angažovanju 380.000 KM od 24. aprila. Urađeno je to na insistiranje odbornika SNSD-a kod gradonačelnika.

