- Slaviša Pavlović Urednik
- Politika
- Pregleda: 3415
DOBOJ: U SDS-u moraš biti gubitnik, pa da te poštuju
Član Glavnog odbora SDS-a Boris Jerinić izjavio je da su predstavnici ove stranke iz Doboja napustili sjednicu Glavnog odbora u Banjaluci, jer je izostala diskusija o saradnji sa drugim strankama poslije izbora, te je kritikovan dobojski SDS umjesto diskusije o odgovornosti stranačkog rukovodstva za najlošiji izborni rezultat u istoriji.

