Policija u Doboju uhapsila je H.M. iz tog grada zbog sumnje da je ubila supruga H.M. u porodičnoj kući.
Kako nezvanično saznajemo u pitanju je bračni par Mujezinović.
Hanifa Mujezinović (59) je, kako nezvanično saznajemo, kuhinjskim nožem u nadlakticu ubola supruga Hasana (55) pogodivši krvne sudove, te je on nasmrt iskrvario.
Ubistvu je, kako saznajemo, prethodila svađa u porodičnoj kući.
Nakon što je iskrvario ona je očistila kuću, presvukla supruga i postavila nove tepihe. Potom je nazvala policiju i rekla im da se posvađala sa suprugom i da je on sam sebi nanio povrede od kojih je umro.
Kako navode iz Policijske uprave Doboj ona je u ponedjeljak uhapšena H.M. zbog sumnje da je izvršila krivično djelo ubistvo.
"Za navedeno lice postoji sumnja da je istog dana u porodičnoj kući lišilo života supruga H.M., nakon čega je izmijenilo lice mjesta a potom zatražilo intervenciju policijskih službenika", navode iz policije.
Dodaju da je ona juče uz izvještaj o izvršenom krivičnom djelu predato u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Doboj.
PUTEVI: Većina pravaca prohodna, vozačima se savjetuje pojačan oprez
PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju
PUTEVI: Uglavnom povoljni uslovi za vožnju, saobraćaj se na većini putnih pravaca odvija bez većih…
VRIJEME: Oblačno jutro, tokom dana do 32 stepena uz moguće pljuskove i grmljavinu
PUTEVI: Saobraćaj u Srpskoj uglavnom uredan, oprez zbog radova i klizišta
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!


