DOBOJ: Građani pozvani na javnu raspravu o pet važnih pitanja

DOBOJ: Građani pozvani na javnu raspravu o pet važnih pitanja

Gradska uprava Doboja zakazala je javnu raspravu na kojoj će građani imati priliku da daju svoje primjedbe i prijedloge na nekoliko važnih nacrta odluka. Javna rasprava biće održana u utorak, 18. marta 2025. godine, sa početkom u 09.00 časova, u maloj sali Slobomir P Univerziteta (ulica Svetog Save 1).

Na dnevnom redu javne rasprave naći će se sljedeće tačke:

  1. Razmatranje nacrta Odluke o kriterijumima za dodjelu sredstava iz gradskog budžeta za redovne djelatnosti sportskih klubova u 2025. godini.
  2. Razmatranje nacrta Plana o korištenju sredstava prikupljenih od naknada po osnovu posebnih mjera zaštite od požara za 2025. godinu.
  3. Razmatranje nacrta Programa zajedničke komunalne potrošnje za 2025. godinu.
  4. Razmatranje nacrta Programa korištenja sredstava od naknada za promjenu namjene poljoprivrednog zemljišta u nepoljoprivredne svrhe na području grada za 2025. godinu.
  5. Razmatranje nacrta Programa korištenja sredstava namijenjenih unapređenju poljoprivredne proizvodnje na području Grada Doboja za 2025. godinu.

Ova javna rasprava predstavlja priliku da građani aktivno učestvuju u kreiranju politika koje će uticati na kvalitet života i razvojne projekte u Doboju.

Svi zainteresovani materijale potrebne za učešće u javnoj raspravi mogu preuzeti putem linka.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

Zašto je izlaznost samo 51,6 %? Ko je dao instrukcije da se ne izađe na referendum? Iskrene čestitke...
Ništa nam neće pomoći sem pritiska na Dodika. On jedini može i odlučuje, isto kao i za zakon o zdrav...
Slobodna teritorija je postavio/la komentar u PETROVO: Referendum o geološkim istraživanjima u Sočkovcu
Danas je Sočkovac slobodna teritorija... Ako Bog da, dogodine i u dijelu Ozrena koji pripada dobojsk...
Završni radovi je postavio/la komentar u PETROVO: Referendum o geološkim istraživanjima u Sočkovcu
Da slučajno Doboj ne šalje ekipu za brojanje glasova?!🤔
Pa ja bih ovim tzv. građanima cijenu mesa stavio oko 500 KM, a mlijeko bar 100 KM.

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info