DOBOJ: Gdje je "isparilo" 43 miliona maraka iz budžeta? (VIDEO)

DOBOJ: Gdje je "isparilo" 43 miliona maraka iz budžeta? (VIDEO)

"Nije to "Okupljanje za Doboj" nego okupljanje oko budžeta Doboja koji iznosi za ovu godinu nevjerovatnih 86.550.710КM", kaže se u video materijalu snimljenom ispod bilborda na kome je velika fotografija kandidata SNSD-a za gradonačelnika Doboja i predsjednika te stranke Borisa Jerinića i Milorada Dodika.

Pokret Slobodnih građana Doboja na fejsbuk profilu postavili su video u kome komentarišu šta znači "parola SNSD-a - "Okupljanje za Doboj".

"Nije to "Okupljanje za Doboj" nego okupljanje oko budžeta Doboja koji iznosi za ovu godinu nevjerovatnih 86.550.710КM", kaže se u video materijalu snimljenom ispod bilborda na kome je velika fotografija kandidata SNSD-a za gradonačelnika Doboja i predsjednika te stranke Borisa Jerinića i Milorada Dodika.

"Sve vladajuće stranke u gradu okupljaju se oko ovog (budžeta) da uzmu što više sebi od ovog kolača", kazao je aktivista pokreta Slobodnih građana Doboja.

On dalje navodi da je za narednu godinu planiran budžet upola manji, jer nema izbora i konstatuje da je "isparilo" oko 43 miliona maraka.

"Ova cifra nas dovodi do neizbježne činjenice da je više od pola sredstava budžeta za ovu godinu usmjereno u predizbornu kampanju kupovine glasova", kaže taj aktivista i dodaje da je najveći dio ovogodišnjeg budžeta iz raznih kredita, koje, kako navodi, bahata vlast uzima i troši u ličnu promociju i korist, bez namjere da ih oni vraćaju,

"Mi smo već upisani kao žiranti", upozorava on svoje sugrađane.

Kako izgleda budžet grada Doboja i kako se troše budžetska sredstva više u video prilogu:{youtube}T_fEU4hVbso|500|400|{/youtube}

***

Plaćeni politički marketing

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Najnoviji komentari

Zato što je sada sva bagra skoncentrisana u SNSD-u i ponešto u pratećim strankama.Ove likove gledamo...
Ovdje se odavno ne glasa za bolje. Nego za iste. A oni kad baš prigusti samo promjene dres.Sva bagra...
Ako u Bijeljini ili, na primjer, na Marsu plivaju u govnima, da li to tebi znači da i ti treba tako ...
Posmatrač je postavio/la komentar u KOSTAJNICA: Penzioneri posjetili manastir Gomionicu
Zar nisu ćaci-navijači najveće Srbende, oni što skandiraju ..., mažu tribine svinskom mašću, pjevaju...
Slavlje je postavio/la komentar u KOSTAJNICA: Penzioneri posjetili manastir Gomionicu
Sinoć su ćaci-navijači, zajedno sa ćaci-omladinom, ćaci-zaposlenima u državnim firmama, ćaci-penzion...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info