BOROJEVIĆ BELI BLOKIRAO ULICU "DOBOJSKIH BRIGADA": Danas još dvije blokade puta (VIDEO)

BOROJEVIĆ BELI BLOKIRAO ULICU "DOBOJSKIH BRIGADA": Danas još dvije blokade puta (VIDEO)

Kako je najavio Miroslav Borojević Beli, član stranke "Za pravdu i red" s liste Nebojše Vukanovića, to je i uradio, izveo je blokadu saobraćaja od 9 do 10 časova na "Sforovom" putu. Ovo nije bio izolovan incident, jer su najavljene još dve blokade tokom dana - od 12 do 13 časova i od 15 do 16 časova.

Borojević je prethodno obavijestio MUP Doboj, gradsku upravu i odjeljenje za poslove komunalne policije putem pismenog obavještenja o svojim namerama da izvede ove proteste. Na terenu su se našli i pripadnici policije kako bi obezbedili dešavanja tokom ovih blokada.

Zanimljivo je pratiti reakcije vladajućih struktura, ako je uopšte bude. Međutim, često se ističe da je Obren Petrović već poznat po svojoj izbegavajućoj taktici kada su u pitanju novinari i pitanja javnosti.

Važno je napomenuti da pravo na mirno okupljanje i izražavanje mišljenja predstavlja osnovno pravo u svakom demokratskom društvu.

U narednim satima, bićemo svedoci kako će se ovaj događaj dalje razvijati, kao i kako će vlasti odgovoriti na izazove koje postavlja protest Miroslava Borojevića Belog.

{youtube}sRhe0kPI8lE|500|400|{/youtube}

Jul 07, 2026

PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju

Saobraćaj se na većini puteva u Republici Srpskoj odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju,…
Jul 10, 2026

PUTEVI: Uglavnom povoljni uslovi za vožnju, saobraćaj se na većini putnih pravaca odvija bez većih…

Vozače u Republici Srpskoj danas očekuju uglavnom povoljni uslovi za vožnju, a saobraćaj se na…
Jul 15, 2026

VRIJEME: Oblačno jutro, tokom dana do 34 stepena – uveče mogući pljuskovi

U Doboju je jutros pretežno oblačno, uz temperaturu od oko 20 stepeni. Vjetar je slab,…
Jul 15, 2026

PUTEVI: Saobraćaj se odvija uglavnom nesmetano, uz povoljne uslove za vožnju

Na većini puteva u Republici Srpskoj saobraćaj se odvija bez većih smetnji, dok je usporena…
Jul 07, 2026

VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo uz mogućnost lokalnih pljuskova

U Doboju je jutros sunčano, bez padavina, uz temperaturu od oko 19°C. Vidljivost je dobra,…

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

@Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Psi lutalice zaklali četiri ovce u Boljaniću
Ma razumijemo se! ;)
Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Psi lutalice zaklali četiri ovce u Boljaniću
Pa avlijaneri nastanu kad se rsni pas pari sa drugom rasom
@Logikar je postavio/la komentar u DOBOJ: Obilježene 34 godine od Petrovdanske bitke
Ne mogu to obožavaoci lika i djela nečijeg da shvate, mozak je tu ispran kao varkinom, a sve zbog nj...
@Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Psi lutalice zaklali četiri ovce u Boljaniću
I to je, ali ja primjećujem puno onih "avlijanera", djeci se kupuju mahom rasni psi ili psići, a ovo...
@ Ozren_nije_deponija, SNSD OZREN je postavio/la komentar u DOBOJ: Obilježene 34 godine od Petrovdanske bitke
Vidi, vidi... I ova seljačka mahala je konačno dobila profesionalne režimske botove?! :)

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info