Iz Gradske toplane Doboj obavještavaju svoje korisnike da danas u vremenskom periodu od 9.30 pa do 12.30 časova može doći do poremećaja u isporuci toplotne energije zbog nestanka struje.
Prema najavljenim radovima od strane Elekto-Doboja moguće je da ne bude grijanja u dijelovima sljedećih ulica: dio ulice Jug Bogdana, dio ulice Kneza Lazara i dio ulice Vidovdanske, odnosno, oni potrošači koji toplotnu energiju dobijaju sa toplotnih podstanica: Vladimirka 1 i Vladimirka 2.{advpoll id='16' view_result='0' width='0' position='center'}
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

