DOBOJ: Nacrt Regulacionog plana 'Centar' na javnom uvidu

DOBOJ: Nacrt Regulacionog plana 'Centar' na javnom uvidu

Grad Doboj obavještava javnost o utvrđenom Nacrtu Regulacionog plana „Centar“, kojim se utvrđuju smjernice za prostorno uređenje centralnog dijela grada. Nacrt plana bit će dostupan za javni uvid u periodu od 27. decembra 2023. do 27. januara 2024. godine.

Gradjani će moći pregledati dokumentaciju na dvije lokacije: u prostorijama Odjeljenja za prostorno uređenje grada Doboja, na adresi Ulica Svetog Save broj 1, te u prostorijama kompanije „Dobojinvest“ a.d. Doboj, koja se nalazi u Ulici Kralja Petra I, broj 15.

Javni uvid je moguć svakog radnog dana od 7.00 do 15.00 časova. Ovo predstavlja priliku za građane da se upoznaju sa planiranim razvojem grada, kao i da iznesu svoje prijedloge, primjedbe i mišljenja.

Primjedbe i prijedlozi mogu se upisati u posebnu svesku koja će biti izložena u prostorijama Odjeljenja za prostorno uređenje. Takođe, građani mogu svoje prijedloge dostaviti i u pisanoj formi na istu adresu, najkasnije do 27. januara 2024. godine. Prilikom davanja primjedbi, obavezno je navesti puno ime, prezime i tačnu adresu.

Jul 07, 2026

PUTEVI: Saobraćaj se odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju

Saobraćaj se na većini puteva u Republici Srpskoj odvija redovno, uz povoljne uslove za vožnju,…
Jul 10, 2026

PUTEVI: Uglavnom povoljni uslovi za vožnju, saobraćaj se na većini putnih pravaca odvija bez većih…

Vozače u Republici Srpskoj danas očekuju uglavnom povoljni uslovi za vožnju, a saobraćaj se na…
Jul 08, 2026

PUTEVI: Saobraćaj uglavnom redovan, oprez zbog radova, odrona i klizišta

Na većini puteva u Republici Srpskoj saobraćaj se odvija redovno i bez posebnih ograničenja, ali…
Jul 09, 2026

PUTEVI: Saobraćaj u Srpskoj uglavnom uredan, oprez zbog radova i klizišta

Prohodnost većine puteva u Republici Srpskoj jutros je zadovoljavajuća, a zastoja i posebnih ograničenja uglavnom…
Jul 07, 2026

VRIJEME: Sunčano jutro, tokom dana toplo uz mogućnost lokalnih pljuskova

U Doboju je jutros sunčano, bez padavina, uz temperaturu od oko 19°C. Vidljivost je dobra,…

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova email adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript u vašem brauzeru da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Najnoviji komentari

Ozren ima sreću samo što koncentracija minerala koje su planirali da kopaju nije dovoljna za profita...
Ozrenac je postavio/la komentar u DOBOJ: Psi lutalice zaklali četiri ovce u Boljaniću
A razlog bi mogu isto bit sto tkz gradani kupuju djeci pse kao igracke pa kad im dosade voze ih i iz...
Građanin ovog grada je postavio/la komentar u DOBOJ: Psi lutalice zaklali četiri ovce u Boljaniću
Doboj je postao Eldorado za pse lutalice-ne samo sela,nego i uži dio grada i njegovo predgrađe. Ova...

Mi smo nezavisni informativni portal koji ne pristaje na kompromise kada je u pitanju istina. Naša uređivačka politika zasniva se na principima profesionalnog novinarstva, a posebno se zalažemo za borbu protiv korupcije, kriminala i nepotizma. Bez obzira na pritiske, ostajemo dosljedni u namjeri da građanima pružimo tačne, provjerene i pravovremene informacije koje služe javnom interesu.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta...

Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info