Jedna osoba je povrijeđena, a druga uhapšena nakon incidenta koji se 1. avgusta oko 22.30 časova dogodio na parkingu u blizini ugostiteljskog objekta u Derventi, saopšteno je iz policije.
Policijski službenici Policijske stanice Derventa uhapsili su osobu inicijala Ž. R. iz Dervente zbog sumnje da je počinila krivično djelo „Izazivanje opšte opasnosti“.
Prema navodima policije, incidentu su prethodili verbalna rasprava i fizički sukob, nakon čega je, kako se sumnja, upotrijebljeno vatreno oružje.
Tom prilikom povrijeđena je osoba inicijala S. M. iz Dervente, koja je prevezena u dobojsku Bolnicu „Sveti apostol Luka“, gdje joj je ukazana ljekarska pomoć. Stepen povreda nije naveden u policijskom saopštenju.
O slučaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj, pod čijim nadzorom policija preduzima dalje mjere i radnje.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

