NA SKUPŠTINI OFS DOBOJ ODLUČENO: Ubuduće Gradski fudbalski savez
- Autor Slobodan Babić Dobojski Info
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!
Poslije više decenija Opštinski fudbalski savez Doboj mijenja ime. U skladu sa novom odredbom Statuta Opštinski fudbalski savez nosiće ubuduće naziv Gradski fudbalski savez jer je pod okriljem Grada Doboj. Takođe i Komisija za sudije mijenja naziv u Udruženje za sudije Doboj. Ova statutarna promjena biće verifikovana u Sudu, rečeno je na posljednjoj sjednici Opštinskog fudbalskog saveza Doboj.
Delegati Skupštine, kojom je predsjedavao Zlatko Spasojević, prihvatili su više dokumenata vezanih za rad najvišeg fudbalskog tijela a tu su, između ostalih, izvještaj o radu i finansijskom poslovanju kao i Program rada za 2015. godinu.
- Iako je protekli jednogodišnji period protekao u veoma složenim uslovima rada, posebno uzrokovan katastrofalnom poplavom, Opštinski fudbalski savez realizovao je planirane zadatke. Osnovno čime se možemo pohvaliti jesete činjenica da u ovoj takmičarskoj sezoni imamo dvanaest klubova, da se prvenstvene i kup utakmice igraju po planu i bez problema. Rad članova Izvršnog odbora i svih komisija takođe je bio na zadovoljavajućem nivou, a ostvarena je veoma dobra saradnja sa PFS Doboj i FSRS, naglasio je Spasojević.
Među prioritetnim zadacima Saveza u ovoj godini nalaze se omasovljenje omladinskih liga i podizanje kvaliteta fudbala na viši nivo, afirmacija malog fudbala i stvaranju uslova za formiranje ženskih fudbalskih ekipa. Takođe, jedan od zadataka je i vraćanje u okvir Saveza fudbalske klubove Ozren iz Petrova, Zvijezdu iz Kakmuža te Proleter i Mineral iz Teslića.
Srodni članci
- BORAC IZ STANARA UPUTIO OTVORENO PISMO TUŽILAŠTVU: “Umjesto da se bave korupcijom, bave se fotografijama”
- DOBOJ: Održana berza sitnih životinja (VIDEO)
- "BOGOLJUBLJE" ODRŽALO GODIŠNJI KONCERT U DOBOJU: Veče duhovne muzike i zajedništva (VIDEO)
- ANDREJ NEDIĆ: Dvije titule u rodnom gradu nemaju cijenu
- DOBOJ: U defileu učestvovalo oko 550 mališana vrtića "Majke Jugović"