DOBOJ: Narodna biblioteka Doboj obilježava Svjetski dan knjige i autorskih prava kroz zanimljive aktivnosti i izložbu
- Autor A.I. Dobojski info
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

Narodna biblioteka Doboj obilježava Svjetski dan knjige i autorskih prava uz nekoliko zanimljivih aktivnosti koje će se održati ovog tjedna.
U utorak, 25. aprila, učenici osnovnih škola "Sveti Sava" Doboj i "Sveti Sava" Aranđelovac imaju priliku sudjelovati u radionici pod nazivom "Moj bukmarker" koja će se održati na dječjem odjeljenju biblioteke "Кarlo Кolodi" s početkom u 10:20 sati. Istog dana, u galerijskom prostoru biblioteke, srednjoškolci će moći prisustvovati radionici "Moja omiljena knjiga" s početkom u 12:00 sati.
U četvrtak, 27. aprila, u 19:00 sati, bit će otvorena izložba "SRCE SE SVETOJ REČI OTVORI" povodom 80 godina od smrti Jovana Dučića. Autor izložbe je bibliotekarica Anica Narić, a izložba će biti postavljena također u galerijskom prostoru Narodne biblioteke Doboj.
Ove aktivnosti predstavljaju odličnu priliku za sve zaljubljenike u knjige da uživaju u raznim kulturnim i edukativnim sadržajima koji su organizirani povodom Svjetskog dana knjige i autorskih prava.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: redakcija@dobojski.info
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- NAGRADA ZA ZNANJE: Najbolji upisuju ETF i Mašinski fakultet bez prijemnog
- POGINUO PJEŠAK KOD MODRIČE Vozač kamiona pobjegao sa mjesta nesreće, PA UHAPŠEN
- DOBOJ: Servisna informacija Policijske uprave Doboj za dan 11.06.2025. godine
- Zašto "papci" iz parlamenta RS nisu isti kao "papci" iz Teslića?
- NA POMOLU NAJVEĆA ANTIKORUPCIONA REFORMA: Kazne za malverzacije u javnim nabavkama i do 200.000 KM