×

Upozorenje

JFolder: :files: Putanja nije direktorijum. Putanja: /home/dobojski/public_html/images/dobojNEWS/sport/sportski-ples/prvaci-bih-ples
×

Obaveštenje

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/dobojNEWS/sport/sportski-ples/prvaci-bih-ples
×

Greška

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobojNEWS/sport/sportski-ples/prvaci-bih-ples:::0:0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Menu

DOBOJ: Plesači Škole plesa „Stage“ državni prvaci (FOTO)

FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Plesači Škole plesa „Stage“ državni prvaci FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Plesači Škole plesa „Stage“ državni prvaci

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobojNEWS/sport/sportski-ples/prvaci-bih-ples:::0:0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Na državnom prvenstvu u latino i standardnim plesovima održanom u Sarajevu proteklog vikenda plešači Škole plesa „Stage“, i to pioniri formacija, osvojili su prvo mjesto i tako ponijeli titulu državnih prvaka. Mlađi omladinci - grupa, su osvojili srebro i tako u svoj grad donijeli titulu vicešampiona. Dobojski plesači su se vratili u Doboj sa oko 40 zlatnih medalja osvojenih u kategoriji par i solo.

Takmičili su se u vrlo jakoj konkurenciji, gdje je preko 600 učesnika iz 10 klubova iz zemlje učestvovalo na ovogodišnjem Sarajevo dance festivalu, i sve su članice saveza sportskog plesa BIH. Sudije koje su sudile državno prvenstvo su internacionalne, iz Srbije i Hrvatske te Bosne i Hercegovine.

Važno je naglasiti da su naši plesači za konkurenciju imali plesne klubove koji imaju veliki budžet i podršku lokalnih zajednica iz kojih dolaze. Ipak, ovdje je presudila ljubav prema plesu i ogromna posvećenost plesača i njihove instruktorke Vere Subotić Tešnjak.

Plesači se spremaju za veliko takmičenje koje će biti održano na proljeće u Hrvatskoj. Vjerujemo da će i tamo postići zapažen uspjeh i na najbolji način predstaviti naš grad.

Uspjeh mladih plesača zapažen je i u Austriji ovog vikenda, gdje su naš grad i zemlju predstavljali Glorija Nedić i Jovan Dodevski koji su izveli bečki valcer i cha cha cha na manifestaciji „Bosanska noć”, održanom u Beču.{gallery}dobojNEWS/sport/sportski-ples/prvaci-bih-ples:::0:0{/gallery}

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Ostavi komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Slobodno komentarišite, kritikujte i izrazite svoje mišljenje.

MOLIMO VAS DA PROČITATE SLEDEĆA PRAVILA PRIJE KOMENTARISANJA:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, prijetnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove gradskog portala Dobojski.info. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu redakcija@dobojski.info

nazad na vrh