Menu

DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe

  • Autor  Dobojski Info
  • 1 komentar
FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe

U akciji kompanije Mozzart, klub malog fudbala “Doboj” dobio nove dresove kao podršku za povratak na fudbalska borilišta

Klubu malog fudbala “Doboj”, poslije raznih nedaća koje su ga zadesile, sreća se ipak osmijehnula jer je baš on postao prvi kojim je u Bosni i Hercegovini pokrenuta akcija “Novi dresovi za nove šampione”, u kojoj kompanija Mozzart donira sportsku opremu lokalnim klubovima i klubovima iz nižih rangova i neprofitnih sportova. Osnovan 2005. godine, KMF “Doboj” prestao je da se takmiči nakon poplava 2014. godine zbog finansijskih poteškoća, da bi ove godine ponovo počeli da se takmiče u Drugoj futsal ligi Republike Srpske, u grupi “Centar”.

„Zahvaljujemo kompaniji Mozzart što su se odazvali našoj molbi i što su prepoznali naš rad i trud i donirali nam garnituru sportske opreme u kojima će se naš klub boriti za plasman u Prvu futsal ligu Republike Srpske, što nam je cilj. Trudićemo se da kompaniju Mozzart i naš klub u budućnosti prikažemo u najboljem mogućem svjetlu”, rekao je predsjednik kluba Davor Savić.

Kompanija Mozzart od svog osnivanja preduzima različite aktivnosti, a ova akcija je još jedna u nizu onih koje imaju za cilj popularizaciju sporta u lokalnim zajednicima, razvoj lokalnih sportskih klubova i podršku talentima. Akcija „Novi dresovi za nove šampione“ stigla je do mnogih sportista širom Srbije, a sada se širi i na Bosnu i Hercegovinu. U Mozzartu ističu da za njih posebno zadovoljstvo predstavlja kada im jave da u novim Mozzartovim dresovima igrači nižu pobjede opravdavajući tako i smisao akcije.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

1 komentar

  • Prigradski
    Prigradski nedelja, 20 oktobar 2019 19:06 Link komentara

    KMF "Doboj" ali kad bi se lagali...prije KMF "SDS"..pardon gospodo, KMF "Transferaši"...

    Prijavi

Ostavi komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Slobodno komentarišite, kritikujte i izrazite svoje mišljenje.

MOLIMO VAS DA PROČITATE SLEDEĆA PRAVILA PRIJE KOMENTARISANJA:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, prijetnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove gradskog portala Dobojski.info. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu redakcija@dobojski.info

nazad na vrh

Sportska dešavanja

NA SJEDNICI IO GFS DOBOJ ODLUČENO: MFL startuje 12. aprila

NA SJ…

Na sjednici Izvršnog odbora Gradskog fudbalskog saveza Doboj, kojom je predsjedavao Zlatko Spasojevi...

DOBOJ: Džudisti Athlete M uspješni u Laktašima (FOTO)

DOBOJ…

Džudo klub Athlete M Doboj ovog vikenda nastupao je na 18. Međunarodnom turniru “Laktaši open” sa os...

DOBOJ: Karatisti "Vile" na takmičenju u Novom Sadu (FOTO)

DOBOJ…

Nakon januarskog odmora, početkom februara okupile su se sve selekcije takmičara Karate kluba "Vila"...

DOBOJ: Dvadeset godina od osnivanja Košarkaškog kluba „FinDo“ (FOTO)

DOBOJ…

Košarkaški klub „FinDo“ Doboj ove godine slavi jubilej, dvadeset godina od osnivanja, te smo u susre...

DOBOJ: Košarkaši BESTA pobjedom do čela drugoligaškog karavana

DOBOJ…

Nastavak takmičenja u Drugoj košarkaškoj ligi Republike Srpske Košarkaški klub BEST započeo je pobje...

DOBOJ: U subotu manifestacija “Šakalijada na Lipi”

DOBOJ…

Na koti Lipa u dobojskom naselju Podnovlje u subotu, 8. februara, biće održana lovna manifestacija "...

DOBOJ: Dobojlije i ove godine u finalu ekipnog prvenstva BIH u bilijaru

DOBOJ…

Proteklog vikenda u prostorijama bilijar klubova Dynamic i Predator (Sarajevo) odžano je najmasovnij...

DOBOJ: Počele pripreme FK Sloga – napad na Prvu ligu RS

DOBOJ…

Izvršena je prozivka fudbalera Sloge čime je ozvaničen početak priprema za nastavak sezone na drugol...