Logo
Odštampajte ovu stranicu

DOBOJ: Podjela paketa SDS-a penzionerima

GO SDS Doboj nastavlja sa uručivanjem pomoći penzionerskoj populaciji, koja živi na gradskom području. Ovoga puta su podijelili devedeset paketa, sa prehrambenim namirnicima, u vrijednosti od 30KM. Penzioneri su izrazili zahvalnost na uručenoj pomoći, koja je kažu stigla u pravo vrijeme, s obzirom da su vaskršnji praznici sve bliži.

- GO SDS je i ranije pomagao dobojske penzionere. Nadam da će sa ovom aktivnosti nastaviti i u narednom periodu. Zahvalila bih se aktivistima SDS Doboj, na nesebičnoj podršci koju godinama pružaju penzionerskoj populaciji, koja živi u jako teškim uslovima – istakla je penzioner Rosa Jović.

Predsjednik GO SDS Obren Petrović rekao je da će ova politička partija nastaviti i u narednom periodu da pomaže dobojskim penzionerima, posebno one koji žive u gradu, s obzirom da se oni nalaze u težem položaju u odnosu na penzionere koji žive u ruralnim područjima.

– Na jednom od sastanka smo dogovorili da ćemo penzionerskoj populaciju u našem gradu , prehrambene pakete dodjeljivati do kraja godine, i to će biti jednom mjesečno. Trudićemo se da u ovu aktivnost uključimo što više penzionera. Dosta nam pomažu privatnici, koji su za ovu akciju smanjila cijene prehrambenih paketa – rekao je Petrović.

Pojedince koji posmatraju sa strane i skrštenih ruku daju sebi za pravo da komentarišu rad SDS u Doboju, Petrović poziva da se ugledaju na ovu političku partiju, čiji aktivisti kroz različite aktivnosti se trude da doprinesu ljepšem izgledu grada , te da pomognu ugroženoj populaciji.

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.