Logo
Odštampajte ovu stranicu

UKC RS: Pacijent iz Doboja ima povredu vratne kičme, očekuje se operacija

FOTO: Dobojski Info | UKC RS: Pacijent iz Doboja ima povredu vratne kičme, očekuje se operacija FOTO: Dobojski Info | UKC RS: Pacijent iz Doboja ima povredu vratne kičme, očekuje se operacija

Pacijent čiji su inicijali S.B. /62/, koji je teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u Doboju, zadobio je povredu vratne kičme i hospitalizovan je na Klinici za ortopediju i traumatologiju Univerzitetskog kliničkog centra /UKC/ Republike Srpske.

Iz UKC-a navode da je pacijent stabilnog zdravstvenog stanja, u toku je dalja dijagnostička obrada, a očekuje se i operativni zahvat.

Lice S.B. zadobilo je povrede u sudaru dva putnička i jednog teretnog vozila sinoć u 19.10 časova u Doboju.

Povrede je zadobio vozač automobila "mercedes", čiji su inicijali S.B. sa područja Doboja, koji je nakon ukazane ljekarske pomoći u Bolnici "Sveti apostol Luka" u Doboju upućen u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.